Wellman WHEY Protein - Strawberry Flavour gymnas..

Shitet nga: veton 19 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shes Wellman® WHEY Protein - Strawberry Flavour
orgjinal nga anglia, firmes se njohur VITABIOTICS

Whey eshte 900 gram, dhe eshte orgjinl nga anliga vjne vetem me porosi per 10 dite vjen ne kosove
cmimi eshte 100 euro copa, nese i merr 3 copa cmimi per tri eshte 250 euro,


eshte e lincencume nga ISO 17025 standard ne England

All testing is performed using methods accredited to the international ISO 17025 standard (audited by UKAS, the United Kingdom Accreditation Service).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim