1 Shtag peshkimi

Shitet nga: aaaaaaaaaaaaa 24 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shes 1 shtag peshkimi nga zvicra origjinale 4metra komplet me blinker nuk eshte si foto por ngjyr e kalter orgjinal se sum vyn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim