Rrobat per gjueti

Shitet nga: Bekim Bllaca 19 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten rrobat per gjueti po ashtu jan edhe kunder shiut si dhe kunder kemikaleve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim