Shtag per peshkim

Shitet nga: Arban 07 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shes shtagen per peshkim ne gjendje te mir e ardhur nga Zvicrra,esht e pa perdorur dhe shum praktike. Pres blerës serioz. qmimi ësht shum i volitshëm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim