Shtage e peshkimit

Shitet nga: aaaaaaaaaaaa 20 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shes shtagen me blinker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim