Shtagen pa blinker 3.60m

Shitet nga: aaaaaaaaa 10 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   12 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shitet shtaga nga zvicra elir dhe ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim