Teshat per gjueti

Shitet nga: Bekim 25 Nën 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten teshat per gjueti komplet, jane kunder shiut po ashtu jan edhe kunder kemikaleve.

Jane te reja pa perdor, jane origjinale uniform e ushtris Amerikane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim