Thika Per Gjueti

Shitet nga: Agon 06 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim