dylbi

Shitet nga: ensar 09 Nën 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
dylbi 7x50 mm
124m/1000m
waterproof
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim