flm merrjep ushiten

Shitet nga: artoni Emini 25 Qer 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes Shtaga per peshqii 3 copa te njejta te pah perodrura Firma eshte Atori CARP 3.90 metra tri pjeseshe eshte ii njejte edhe bllinkeri siqe shifen edhe ne foto eshte edhe mbajtsesii shtagav munde te nah kontaktoni ne Nr.045.559-190 ose ne viber munde te beni thirrje +377.45-559.190----
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim