peshkatari

Shitet nga: ilir 18 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shitet ne gjendje te rregullt qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim