shes shtagen e peshkimit

Shitet nga: aaaaaaaaaaaaa 24 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shes shtagen pa blinker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim