shes shtagen e peshkimit 3.60cm

Shitet nga: blinker 16 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shitet shtaga e peshkimit te zvicres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim