Patika

Shitet nga: besim mahmuti 21 Gsh 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Jon origjinale nga America
2 pare jon filla Ferrari
1 pare jon vilson
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim