Trenerk Sportive

Shitet nga: hevzi 23 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
SHes trenerk SPortive e markes PUMA e veshur shum pak eshte me kualitet te mir qmimi o i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim