Hordbord pak i perdorur

Shitet nga: Dibron 25 Dhj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shitet shum pak i perdorur per me shum viber (045-371-280)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim