Patinazhe

Shitet nga: li 26 Jan 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten patinazh dy par 75 ndersa vetem 1 par 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim