Per skija

Shitet nga: li 26 Jan 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten technical
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim