RROLERA

Shitet nga: ARKTIM 04 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
ROLERA nga austria nr42
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim