Rollera

Shitet nga: xx 25 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rollera nga CH sikur te reja.Rriten dhe zvoglohen perqfardush numri jan speciale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim