Rollera DECATHLON

Shitet nga: Ibrahim 25 Mar 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes rollerat arsya pse i shes jon qe un si perdori jon ngjendje trregullt me ni fjal skan kurrfar defekti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim