Rollera ROLLERBLADE

Shitet nga: Fatlum 09 Nën 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes rolerat ROLLERBLADE, nga zvicra asnjeher te perdorura te paketuara siq shihet edhe ne foto! Cmim fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim