Rollera Te Ardhura Nga Anglia Hay-Skate

Shitet nga: Rines 12 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rrollerat jon shum pak te perdorura jan hajskej shum te mira.
045 644 130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim