Rollera nr.39

Shitet nga: Lum 16 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes Rollera Salomon nga Zvicra te perdorura
nr origjinal 39
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim