Roshlla

Shitet nga: li 26 Jan 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
shiten rrollerkat 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim