Rroshlla

Shitet nga: Li 18 Jan 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten 22euro nga austria Roces
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim