Rroshlla

Shitet nga: Ardit 13 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten rroshllat ne gjendje te rregullt nr 38/39
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim