Saj

Shitet nga: li 26 Qer 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   65 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
I Sapo ardhur nga Austria gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim