Skejtbord dhe rolerka

Shitet nga: erion 30 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
shes skejbordin i posa ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir,shes edhe rolerkat te perdorura numer
30 cmimi i skejbordit eshte 60 euro ,rolerkat 20 euro viber mbas ores 20 +37744875515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim