Skija

Shitet nga: Li 18 Jan 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Jane te gjata 1.60cm atomic komplet 110euro eshte edhe mundesia pjes pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim