Skija

Shitet nga: li 30 Jan 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
shiten te gjitha me nje qmim 100 euro mirpo shiten edhe pjes pjes me qmime tiera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim