Snowboard nga zvicra qmimi volitshem

Shitet nga: Azem 30 Qer 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Snowboard i ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim