Kpuce Snowbordi

Shitet nga: Ardit 22 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Kpuce Snowbordi numer 36/37 dhe 39/40

Mund te thirrni ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim