SKIJA KOMPLET

Shitet nga: skia 11 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR   69 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shiten skijat komplet me shtaga dhe kepuc te ardhura prej zvicre shumë te mira!

vib-+386-49-133356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim