Shiten 2 par skija

Shitet nga: Liridon 04 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten dy par skija ,
njera esht 1.60 cm dhe tjetra1.70cm
jon te rujatura per me shum info mund te kontaktoni ne tel +37744264180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim