Shtagen peshkimi nga zvicra 4metra komplet

Shitet nga: aaaaaaaa 02 Shk 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR   25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes shtagen komplet me mutus guri dhe disa grepa nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim