Skia te ndryshme nga Zvicra

Shitet nga: Afrim 24 Shk 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skiat jan modele te reja dhe jane te markae te njohura si atomic elan etj
Qmimet e volitshme nga 20€ deri 40€
Per ne tepr info ne tel,apo wiber 045540059 wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim