Skija Alpin

Shitet nga: shpat ilazi 18 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
skija alpin nga gjermania pak te perdorura dhe te gervishtura ne maje (dhe pa qizme )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim