Skija Elan

Shitet nga: Arsim 06 Shk 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skija Elan 1.68 dhe Kpucat Salomon nr.45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim