Skija Salomon ( Freestyle )

Shitet nga: Shendrit Rexhepi 15 Sht 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skijat te markes Salomon,te modelit Flyer ( Freestyle ),te gjata 151 cm,te bashkangjitura me kepucet Salomon madhsia e tyre eshte 42 2/3,por gjithashtu shiten edhe ndamas..
Skijat dhe kpucet jan te importuara nga zvicrra,dhe jane te perdorura 1 sezon intensivisht prandaj mund edhe te ken gerritha...
Cmimi i diskutueshem.

Ps.Ndrrim bej vetem me skija te tjera FREESTYLE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim