Skija dhe shlema per dimer

Shitet nga: Reonrexhepi 04 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skija nga Austria Jane pak te grrithta por shkojne shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim