Skija dhe kepuca per skija

Shitet nga: Besim 02 Pri 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes skija te madhesive te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim