Skija nga Zvicra

Shitet nga: Nehati 18 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
kemi skija te ardhura nga zvicrra modele te reja te paperdorura dhe te perdorura...kemi edhe me shumice. na kontaktoni...+37744178292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim