Skija nga Zvicra

Shitet nga: Arianit 26 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten vetem skijat pa mbathje dhe shtaga jan te ardhura nga zvicrra.Per me shumë informata na kontaktoni ne numrin e telefonit:044-507-522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim