Skijat nga Zvicrra

Shitet nga: Egzon Selmani 25 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat me shumic dhe pakic te ardhura nga Zvicrra,
044 780 095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim