Snowboard

Shitet nga: Hadi 03 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Snowboard eshte i perdor por eshte ne gjendje shume te mir. snowboard-i nuk i ka markerat dhe gjizmet per kete edhe e kemi vendos nje cmim te lir..!

Cmimi i produktit eshte 50 euro.

Presem blers serjoz..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim