shes skija dhe kepuca per skija

Shitet nga: Besim 19 Shk 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shiten lloje te ndryshme te skijav , kepucav , shtaga per skija etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim