shitet snowboardi

Shitet nga: Besnik 08 Dhj 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet snowboardi:komplet markerat dhe qizmet nr 43-44,i rujtun dhe shum elastik me gjatsi 159cm ne gjendje perfecte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim