shtagat ne shitje njera pa blinker

Shitet nga: peshkimi 23 Jan 05:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shtagaet e peshkimit njera e gatshme e kompletuar per peshkim dhe disa grepa per klen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim