snowboard

Shitet nga: Valmir N. Kryeziu 14 Shk 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes 2 snowboard ne gjendje te mir dhe nje pal qizme per snowboardnr. 0280322563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim